
Тепловизионный прицел Pard SA62-35 (640х480, 1800м, 45мм, NETD <25 мК)
81 810 ₴
- Готово к отправке
- Код: 80493
Тепловізійні приціли PARD SA32/62 — це компактні, легкі та багатофункціональні прилади.
Тепловий сенсор (12 мкм, NETD ≤ 25 мК) здатен виявляти мінімальні відмінності температур, забезпечуючи високу роздільну здатність та чіткість зображення.
Пристрій можна використовувати вдень і вночі. Найчастіше ці прилади застосовують для спостереження за природою, полювання та спортивної стрільби.
Особливості:
Балістичний калькулятор
Вбудований балістичний калькулятор розраховує траєкторію кулі та надає точну точку прицілювання, що дозволяє робити більш влучні постріли.
Лазерний далекомір (моделі LRF)
У темряві важко оцінити відстань — вбудований лазерний далекомір дозволяє виміряти дистанцію до цілі, а у поєднанні з балістикою підвищує ефективність полювання.
6 типів прицільних міток, 4 кольори
Шість варіантів міток та чотири кольори дають змогу підібрати оптимальний вигляд прицілу. До 5 профілів дозволяють пристріляти зброю під різні дистанції, типи патронів або різну зброю.
Високочутливий тепловий сенсор
Сенсор 12 мкм, NETD < 25 мК.
Алгоритм покращення інфрачервоного зображення (IREA)
Алгоритм PARD IREA підвищує деталізацію та контрастність, зменшує шум та виправляє спотворення зображення в режимі реального часу.
Самоактивуючий відеозапис
Пристрій автоматично записує відео протягом 20 секунд після виявлення віддачі. Файл зберігається окремо на карту пам’яті TF.
Вбудований ліхтарик
У пристрій інтегрований ліхтарик на 100 люменів — для зручності під час нічних прогулянок.
Ударостійкість 6000 Дж
Приціли PARD SA32/62 витримують дульну енергію до 6000 Дж.
3 режими зображення
Швидке перемикання між режимами “місто / ліс / дощ” забезпечує оптимальне зображення відповідно до умов спостереження.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Дальність м. | до 1800 м |
| Класс защиты | IP67 |
| Объектив | 35 мм |
| Питание | 18650×1 |
| Размер | 352×93×82 мм |
| Температурный режим | -30…+55 °C |
| Угол обзора | 7.1×7.1° |
- Цена: 81 810 ₴
